bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Hotline: +49 15782248200   

PLUS TOKEN - arbitrážne obchodovanie s AI-Dog-Robot - PlusToken STO (Security Token Offering) - Využite možnosť a vložte svoje kryptočné meny do úplne bezrizikového arbitrážneho obchodovania.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Vaše aktíva môžete získať z obchodovania kedykoľvek späť do peňaženky. Výhry sa platia denne do vašej peňaženky.: Plus Token - AI je v súčasnosti k dispozícii pre nasledujúce kryptočné meny: BitCoin, Ethereum, LiteCoin, Doge, Bitcoin-Cash, Ripple, Dash a EOS. V arbitráži môžete kedykoľvek zvýšiť výšku svojich vkladov. Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - Security Token Offering (STO)
Arbitráž Trading (AI-Dog-Robot)


Každý môže pasívnu peňaženku používať na vzdialené spravovanie svojich aktív, a teda bezpečne proti hackerom a anonymne.

Avšak PLUS TOKEN má rásť tak rýchlo, ako je to možné, aby vedúci Peňaženka, Exchange a poskytovateľov platobných reklamácie.
Ponuka: Používatelia môžu zadať svoje kryptografických mien (úplne alebo čiastočne) v obchodovanie arbitráž pripojeného AI-Dog-Robot.

Použitie modelu AI-Dog-Robot nie je nevyhnutné, ale možnosť, ktorú ponúka PLUS TOKEN na vytváranie pasívnych ziskov.
Arbitrážne obchodovanie je najbezpečnejšou formou obchodovania, pretože nie sú možné žiadne straty.

V súčasnosti sa mesačné zisky vo výške približne 10% (približne 0,33% za deň) platia z vkladov v AI-Dog-Robot.

Výhry sa denne platia v peňaženke Plus Token aktívnych používateľov. Vďaka integrovanému výmenníku peňaženka Plus Token v Ethereum (ETH) možno kedykoľvek zmeniť.

Na účasť na arbitrážnom obchodovaní je potrebná záloha vo výške minimálne 500 USD v minimálne jednej kryptovej mene. Maximálna výška vkladov v AI-Dog-Robot je 50 000 USD.
Vklady v AI-Dog môžete kedykoľvek previesť späť do vlastnej peňaženky. Pri spätnom zúčtovaní počas prvých 28 dní bude účtovaný jednorazový poplatok vo výške 5%. Od 29. dňa je poplatok 1%.
ale existujúce prídel do AI-Dog-Robot môže byť tiež zvýšená kedykoľvek (napríklad :. využitie úrokového efektom "reinvestície" ziskov).

Manipulácia s AI-Dog je veľmi jednoduchá:


inštrukcia
  • Prevod vkladov do AI-Dog
  • Zvýšenie existujúcich vkladov
  • Prevod vkladov späť do peňaženky

Prevod vkladov do AI-Dog

1.) Po prihlásení kliknite na "Profile".

2.) Potom zavolajte na AI-Dog.

3.) Otvorte AI-Dog pre zvolenú menu (napr. Ethereum / ETH). Vykonajte to posunutím spínača doprava.

4.) Otvorí sa vstupné okno pre množstvo.

5.) Zadajte sumu vo zvolenej mene krypto (tu napríklad 2,85 ETH).
 dôležité: Vstup s desatinnou čiarkou a NOT s čiarkou! *
Zadajte heslo transakcie a kliknite na tlačidlo "OK".

V tomto príklade boli 2.85 ETH prenesené z vašej peňaženky na AI-Dog-Robot. Z tejto sumy dostanete ceny, ktoré budú denne pripísané na vašu peňaženku Plus Token.
Poznámka: Suma prvého prevodu musí byť vyššia ako suma 500 EUR.Zvýšenie existujúcich vkladov

1.) Otvorte AI-Dog a kliknite na vybranú menu (tu napríklad BitCoin / BTC).

2.) Otvorí sa vstupné okno pre množstvo, ktoré sa má zvýšiť.

3.) Tu: Existujúci vklad 0,0995 BTC by mal byť zvýšený o 0,5 BTC. V AI-Dog-Robot je potom 0,5995 BTC.
 dôležité: Vstup s desatinnou čiarkou a NOT s čiarkou! *
Potom kliknite na "+" (plus).

4.) Otvorí sa vstupné okno pre heslá transakcie.

5.) Zadajte heslo transakcie a kliknite na tlačidlo "OK".

V tomto príklade bol existujúci vklad 0,0995 BTC zvýšený o 0,5 BTC. 0,5 BTC boli prevedené z Peňaženky do AI-Dog-Robot. Teraz dostanete výhru z 0,5995 BTC, ktorý bude denne pripísaný na vašu peňaženku Plus Token.Prevod vkladov späť do peňaženky

Výber krypto-meny, ktorý by mal byť prenesený z AI-Dog späť na peňaženku (tu napríklad BTC). Ak to chcete urobiť, stlačte spínač späť doľava.

V tomto príklade sa existujúci vklad BTC prevedie z AI-Dog späť na peňaženku. Opätovné odosielanie sa môže uskutočniť kedykoľvek.
Poznámka: Vklady by mali zostať na AI-Dog-Robot najmenej 28 dní. Pri spiatočnom prevode v priebehu prvých 28 dní bude účtovaný poplatok 5% - od 28. dňa bude účtovaný poplatok vo výške 1% vrátenej sumy.

*) Poznámka pre používateľov s operačným systémom IOS (smartfóny Apple):
V závislosti od nastavení telefónu nemusí byť na zobrazenej klávesnici žiadna desatinná čiarka. V tomto prípade napíšte požadovanú hodnotu s desatinnou čiarkou napr. textový súbor. Potom skopírujte množstvo a vložte ho do vstupného poľa Plus Token-APP. Pokyny k stiahnutiu
Referer-ID: 15782248200

PLUS TOKEN - arbitrážne obchodovanie s AI-Dog-Robot STO (Security Token Offering) PlusToken - Obchodovanie s arbitrážou vytvára zisk 7% až 18% mesačne. V súčasnosti sa denne distribuuje približne 0,3%. To je ekvivalent mesačného výnosu približne 10% z vašich vkladov. A bez rizika.


slovenský, Slovak - Slovensko, Slovensko, Slovakia
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky, - (STO) Security-Token-Offering
Táto webová stránka s vaším Referer-ID a ďalšími marketingovými materiálmi sa poskytuje bezplatne, ak ste sa tu predtým zaregistrovali v PlusToken.

Požiadajte o bezplatnú webovú stránku / marketingový materiál

Túto webovú stránku môžete použiť aj v prípade, že ste už registrovaný:
 Informácie pre už registrovaných užívateľov 

NEZÁVISLÝ PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 15782248200


IS-R Internetdienstleistungen
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Ignaz-Semmelweis-Str. 2
46397 Bocholt
Germany
telefón: +4­9(0)15782248200
Fax: +4­9(0)2871222364
E-mail [email protected]
skype: marion.reinders2
Ďakujem!

Rozhodujúcim pre váš úspech je silný tím.
Túto domovskú stránku dostanete zadarmo, ako aj ďalšie vstupné stránky a ďalšie marketingové materiály.


Stačí zadať svoju e-mailovú adresu:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Arbitrážne obchodovanie je najbezpečnejšou formou obchodovania, pretože nie sú možné žiadne straty. Obchodovanie s AI-Dog-Robot (RRRRRR) je len ponukou, ktorú môžete použiť. To nie je nutné. - Môžete tiež použiť bezpečnú decentralizovanú peňaženku PLUS TOKEN výlučne na úschovu vašej krypto-meny. : PLUS TOKEN - arbitrážne obchodovanie s AI-Dog-Robot !


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - STO - Security Token Offering