bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Hotline: +49 (0)2871-2197467   

PLUS TOKEN - Pobierz instrukcje i rejestrację / rejestrację: - PlusToken STO (Security Token Offering) - Poradnik, jak pobrać tę genialną aplikację na smartfona (IOS i Android). Tutorial do pobrania i bezpłatnej rejestracji / rejestracji.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Zdecentralizowany multi-krypto-portfel, rozwiązania płatnicze za pomocą kodu QR, zdecentralizowany system wymiany i arbitrażu ++ Wszystko w jednej aplikacji mobilnej na smartfony IOS i Android ++ Atrakcyjny program partnerski dla poleconych: Plus Token - Pobierz teraz aplikację! Bezpieczny portfel do kryptowalut takich jak BitCoin, LiteCoin, Ethereum, Doge, Bitcoin-Cash, Ripple, EOS i Dash - zdecentralizowany, trwale bezpieczny i anonimowy. Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - Security Token Offering (STO)
Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie dla smartfonów z systemami IOS i Android.
Każdy może korzystać z portfela pasywnie i zarządzać zasobami w sposób zdecentralizowany, a tym samym anonimowo i bezpiecznie przeciw hakerom.

Korzystanie z AI-Dog-Robot nie jest koniecznością, ale opcją oferowaną przez PLUS TOKEN do generowania pasywnych zysków.

Instrukcje

  • Pobierz aplikację PLUS TOKEN
  • Rejestracja w PLUS TOKEN
  • Zaloguj się do PLUS TOKEN
  • Weryfikacja na PLUS TOKEN

Pobierz aplikację PLUS TOKEN
Link do pobrania

(https://appdown.globalonline.cc/share-2.3.1.html)


1.) Otwórz link pobierania w przeglądarce smartfona.
Link do pobrania

2.) Wybór systemu operacyjnego

3.) Pobieranie jest rozpoczęte

4.) Otwórz aplikację po pobraniu

5.) Bezpieczeństwo, ponieważ aplikacja PLUS TOKEN nie znajduje się w APP Store

6.) Zmień ustawienia zabezpieczeń dla tej aplikacji

7.) Zezwalaj na instalację dla tej aplikacji

8.) Rozpocznij instalację aplikacji

9.) Zainstalowana jest aplikacja PLUS TOKEN

10.) Instalacja została zakończona

Dla systemów operacyjnych IOS: Zainstaluj niestandardowe aplikacje biznesowe.
Aplikacja PlusToken to aplikacja dla firm / programistów i nie można jej jeszcze pobrać ze Sklepu Play. Zanim będzie można otworzyć te aplikacje, musisz ustanowić dla nich zaufanie.
Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zobaczysz powiadomienie, że programista aplikacji nie jest zaufany. Możesz zamknąć tę wiadomość, ale aplikacja się jeszcze nie otworzy.

Po zamknięciu wiadomości możesz ustalić zaufanie dla programisty aplikacji. Stuknij Ustawienia> Ogólne> Profile lub Profile i zarządzanie urządzeniami. Pod nagłówkiem "Aplikacja biznesowa" zobaczysz profil dla programisty.
W tym nagłówku dotknij nazwy profilu programisty, aby ustalić zaufanie dla tego programisty. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie wyboru.
Gdy zaufasz temu profilowi, możesz go natychmiast otworzyć. Ten programista będzie zaufany, dopóki nie użyjesz przycisku Usuń aplikację.
Rejestracja w PLUS TOKEN
Jeśli chcesz się zarejestrować, wprowadź następujący numer jako odnośnik (punkt 10):

Referer-ID: 15782248200


1.) Menu wyboru języka

2.) Wybierz język

3.) Wybór do rejestracji

4.) Zaznacz, aby zaakceptować warunki i następny krok

5.) Kliknij tutaj, aby wybrać kod kraju

6.) Wybierz kraj i przejdź do następnego kroku

7.) Wprowadź numer telefonu komórkowego (bez kodu kraju i bez prowadzenia 0!), A następnie przejdź do następnego kroku. Wartością wejściową jest również nazwa Twojego konta do późniejszego zalogowania

8.) Przesuń symbol na środek okręgu.

9.) Formularz rejestracyjny został otwarty
10.) Wypełnij formularz rejestracyjny i prześlij. Wprowadź jako Referer-ID nazwę konta (numer telefonu komórkowego) swojego urządzenia odsyłającego (bez kodu kraju i bez poprzedzającego 0!), A następnie do następnego kroku
Referer-ID:
15782248200

11.) Wyświetlane są 4 "słowa". Następnie zapisz je w podanej kolejności (starannie zapamiętaj notatkę !!) i przejdź do następnego kroku

12.) Użyj menu wyboru, aby wybrać 4 "słowa" we właściwej kolejności

13.) 4 słowa muszą być widoczne na wyświetlaczu pokazanym w tej samej kolejności, co w pkt 12)

14.) "Klucz prywatny" jest wyświetlany i powinien zostać zapisany. Możesz teraz zadzwonić do aplikacji PLUS TOKEN.

Możesz teraz zadzwonić do aplikacji PLUS TOKEN.
Logowanie odbywa się przy użyciu nazwy konta i wybranego hasła logowania.
W przypadku transakcji należy użyć hasła transakcji, które wybrałeś.
Nazwa twojego konta to numer telefonu komórkowego podany przy rejestracji (punkt 7) (bez kodu kraju i bez poprzedzającego 0!).
W powyższym przykładzie nazwa konta byłaby: 171987654321

WAŻNE !!
Do samej rejestracji nie jest już potrzebny żaden kod SMS. Natychmiast po rejestracji kliknij pozycję "Safe Settings" na "Settings" i sprawdź numer telefonu, a najlepiej także adres e-mail! W przeciwnym razie nie możesz odbierać wiadomości SMS od PlusToken!


Zaloguj się do PLUS TOKEN

1.) Zadzwoń do APP.

2.) Wprowadź nazwę konta i hasło. Kliknij "Login".

3.) Przesuń symbol na środek okręgu.
Weryfikacja na PLUS TOKEN
Aby dokonać płatności na zewnętrzny portfel, musisz zweryfikować siebie ze względów prawnych. Weryfikacja odbywa się za pomocą automatycznego rozpoznawania pola widzenia. W polu "Identification number" (punkt 6.) należy podać numer paszportu lub dowodu osobistego. Wprowadzona tutaj nazwa musi być identyczna z nazwą w dokumencie tożsamości.


1.) Po zalogowaniu kliknij "Profile".

2.) Wybór ustawień ("Settings")

3.) Wybór weryfikacji ("Certification").

4.) Kliknij "Certification".

5.) Maska wprowadzania do weryfikacji.

6.) Podaj kod kraju, nazwę i numer dowodu osobistego lub paszportu (pełne imię i nazwisko zgodnie z dokumentem tożsamości). Kliknij białe kółko. Postępuj zgodnie z instrukcjami (obróć głowę, mrugnij, otwórz usta ...) i powtórz w razie potrzeby. Dopiero gdy ukończone zdjęcie pojawi się w białym kółku, kliknij "Submit".

7.) Konto zostało zweryfikowane.
Twoja nazwa konta to także Twój Referer-ID w przypadku skierowań.
Jeśli polecisz PLUS TOKEN, przekaż nazwę swojego konta zainteresowanemu, aby mógł następnie wprowadzić Cię jako odnośnik. Rejestracja jest możliwa tylko z ważnym Referer-ID.
Aby system nagrody mógł mieć przypisanie do polecających.

Po zarejestrowaniu się w PLUS TOKEN z powyższymi Referer-ID, możesz zarówno użyć tej strony w spersonalizowanym formularzu z Referer-ID, jak i innych materiałów marketingowych.

PLUS TOKEN - Pobierz instrukcje i rejestrację / rejestrację: STO (Security Token Offering) PlusToken - Portfel obecnie przechowuje i handluje kryptowalutami BTC, ETH, LTC, DASH, BCH, XRP, DOGE i EOS. Zabierz swoją kryptowalutę i umieść ją na innej platformie, aby uzyskać dodatkowe zyski.


polski, Polish - Polska, Polska, Poland
włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański, - (STO) Security-Token-Offering
Strefa dla członków zespołu

Zapewniamy naszym partnerom tę spersonalizowaną stronę zespołu (z Twoim Referer-ID) za darmo - jak również dodatkowe materiały marketingowe. (Możesz również korzystać z tej witryny, jeśli jesteś już partnerem w PlusToken.    Info  )

NIEZALEŻNY PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 15782248200


IS-R Internetdienstleistungen
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Ignaz-Semmelweis-Str. 2
46397 Bocholt
Germany
Telefon: +4­9(0)15782248200
Fax: +4­9(0)2871222364
mail: [email protected]
Skype: marion.reinders2
Dziękuję!

Natychmiast prześlemy Ci instrukcje, jak zdobyć nasze wyjątkowe narzędzia marketingowe dla optymalnego START.
Otrzymasz za darmo to strona tutaj i innych stron docelowych.


Wystarczy wpisać swój adres e-mail:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Najpierw musisz pobrać aplikację. Możesz się zarejestrować / zarejestrować tylko za pośrednictwem strony odsyłającej. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić. - Jeśli chcesz zainstalować aplikację portfela, oto samouczek, w którym krok po kroku i szczegółowo objaśniono, jak postępować (pobieranie i logowanie) i inne informacje. : PLUS TOKEN - Pobierz instrukcje i rejestrację / rejestrację: !


Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - STO - Security Token Offering