bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Hotline: +49 15782248200   

PLUS TOKEN - Zdecentralizowany portfel do kryptowalut - PlusToken STO (Security Token Offering) - Zdecentralizowane giełdy i Portfel oznaczać będą koniec ewentualnej kontroli rządowej.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Depozyty są bezpieczne i chronione przed dostępem z zewnątrz.: Plus Token - Następujących walutach krypto można zarządzać w Portfelu obecnie: Bitcoin, Ethereum, litecoin, Doge, Bitcoin-Cash, szmer, myślnik i EOS. Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - Security Token Offering (STO)
Zdecentralizowany mobilny portfel kryptograficzny

Każdy może korzystać z portfela pasywnie i zarządzać zasobami w sposób zdecentralizowany, a tym samym anonimowo i bezpiecznie przeciw hakerom.
Korzystanie z AI-Dog-Robot nie jest koniecznością, ale opcją oferowaną przez PLUS TOKEN do generowania pasywnych zysków.

Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie dla smartfonów z systemami IOS i Android. Obecnie można zarządzać następującymi walutami kryptowalut: BitCoin, Ethereum, LiteCoin, Doge, Bitcoin-Cash, Ripple, Dash i EOS.

Jeśli chcesz zachować zdecentralizowaną, bezpieczną i anonimową kryptowalutę, zdecydowanie powinieneś pobrać aplikację. Portfel zapewnia ochronę przed regulacjami i dostępem hakerów.

Obsługa portfela jest bardzo prosta:


WAŻNE: Nie używaj już TenX, BitStamp, BitPanda i Wirex do wpłat i wypłat! Z powodu innych standardów często pojawia się problem! Wszystkie inne platformy kryptograficzne działają doskonale!

instruXje
  • Depozyty w portfelu PLUS TOKEN
  • Wypłaty do innego portfela
  • Zmiana kryptowalut

Depozyty w portfelu PLUS TOKEN

1.) Po zalogowaniu się, wejdziesz bezpośrednio do portfela.

2.) Wybierz kryptowalutę, którą chcesz zdeponować.

3.) Kliknij "Desposit" (depozyt).

4.) Adres depozytowy jest wyświetlany.

5.) Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres depozytu, a następnie wpłać na ten adres.

Uwaga: Depozyty muszą być zawsze dokonywane w wybranej walucie. Depozyt np. konto BitCoin (BTC) na koncie Ethereum (ETH) nie jest możliwe.Wypłaty do innego portfela

1.) Po zalogowaniu się, wejdziesz bezpośrednio do portfela.

2.) Wybierz kryptowalutę, którą chcesz zapłacić.

3.) Kliknij "Withdraw" (wypłata).

4.) Maska wprowadzania do wypłat.

5.) Wprowadź adres odbiorcy innego portfela, kwotę do przelewu i hasło transaXji.
 WAŻNE: Wejście z kropką dziesiętną, a NIE przecinkiem !! *
Zakończ transaXję, klikając "Submit".

W tym przykładzie 0,23 Ethereum (ETH) zostało przeniesione z portfela do portfela ETH z adresem "37MY ....".

Uwaga: Wypłaty muszą zawsze iść do portfela z wybraną walutą. Wypłata np. Ethereum (ETH) na konto BitCoin (BTC) nie jest możliwe.Zmiana kryptowalut

1.) Po zalogowaniu się, wejdziesz bezpośrednio do portfela.

2.) Wybierz walutę, którą chcesz zmienić (tutaj Plus Token).

3.) Kliknij "Exchange" (wymiana walut).

4.) Maska wejściowa Wymiennika.

5.) Wprowadź numer Plus Token (PLUS) do wymiany w Ethereum (ETH). Wprowadź hasło transaXji.

6.) Zakończ transaXję, klikając "OK".

7.) Wyświetlane jest nowe saldo konta.

8.) Przegląd portfela z nowymi saldami kont.

W tym przykładzie wymieniono 1,268 Plus Token (PLUS) na Ethereum (ETH) (0,2% opłat). Zasób Ethereum (ETH) odpowiednio wzrósł.
Wygrane z AI-Dog-Robot i bonusy wypłacane są codziennie z Plus Token. Plus Token można łatwo zmienić na Ethereum (ETH) w dowolnym momencie.

*) Uwaga dla użytkowników z systemem operacyjnym IOS (smartfony Apple):
W zależności od ustawień telefonu na wyświetlanej klawiaturze może nie być miejsca dziesiętnego. W takim przypadku wpisz żądaną kwotę z kropką dziesiętną w np. plik tekstowy. Następnie skopiuj kwotę i wklej ją do pola wejściowego Plus Token-APP. Instrukcje pobierania
Referer-ID: 15782248200

PLUS TOKEN - Zdecentralizowany portfel do kryptowalut STO (Security Token Offering) PlusToken - Kto chce zachować swoje crypto waluty zdecentralizowane, bezpieczne i anonimowe, który zdecydowanie należy pobrać aplikację. Zdecentralizowany portfel zapewnia ochronę przed regulacjami i dostępem hakerów.


polski, Polish - Polska, Polska, Poland
włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański, - (STO) Security-Token-Offering
Ta strona internetowa z Referer-ID i innymi materiałami marketingowymi jest dostępna bezpłatnie, jeśli wcześniej zarejestrowałeś się tutaj w PlusToken.

Poproś o bezpłatną stronę internetową / materiały marketingowe

Możesz także skorzystać z tej strony, jeśli jesteś już zarejestrowany:
 Informacje dla już zarejestrowanych użytkowników 

NIEZALEŻNY PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 15782248200


IS-R Internetdienstleistungen
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Ignaz-Semmelweis-Str. 2
46397 Bocholt
Germany
Telefon: +4­9(0)15782248200
Fax: +4­9(0)2871222364
mail: [email protected]
Skype: marion.reinders2
Dziękuję!

Decydujący dla Twojego sukcesu jest silny zespół.
Otrzymasz tę stronę główną za darmo, a także dodatkowe strony docelowe i dodatkowe materiały marketingowe.


Wystarczy wpisać swój adres e-mail:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Wszystko jest anonimowe, zdecentralizowane, bezpieczne przed atakami hakerów i nie może być regulowane. Portfel PLUS TOKEN można pobrać jako aplikację za darmo na smartfony IOS i Android - Użytkownicy mogą dodatkowo korzystać z oferowanego handlu arbitrażowego. A tak przy okazji, firma płaci bardzo lukratywne bonusy za rekomendacje Portfela. : PLUS TOKEN - Zdecentralizowany portfel do kryptowalut !


Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - STO - Security Token Offering