bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Hotline: +49 15782248200   

PLUS TOKEN - arbitraż handlowy z AI-Dog-Robot - PlusToken STO (Security Token Offering) - Skorzystaj z opcji i umieść swoje kryptowaluty w całkowicie wolnym od ryzyka arbitrażu.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Możesz odzyskać swoje aktywa z obrotu w dowolnym momencie z powrotem do swojego portfela. Wygrane są wypłacane codziennie do portfela.: Plus Token - Handel AI jest obecnie dostępny dla następujących kryptowalut: BitCoin, Ethereum, LiteCoin, Doge, Bitcoin-Cash, Ripple, Dash i EOS. Możesz zwiększyć kwotę swoich depozytów w arbitrażu w dowolnym momencie. Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - Security Token Offering (STO)
Arbitrage Trading (AI-Dog-Robot)


Każdy może biernie korzystać z portfela, aby zdalnie zarządzać swoimi zasobami, a tym samym bezpiecznie chronić przed hakerami i anonimowo.

Jednak PLUS TOKEN twierdzi, że rośnie najszybciej, jak to możliwe, aby stać się wiodącym dostawcą portfela, wymiany i płatności.
Oferta: Użytkownicy mogą przesyłać swoje kryptowaluty (w całości lub w części) w celu arbitrażu handlowego na podłączonym AI-Dog-Robot.

Korzystanie z AI-Dog-Robot nie jest koniecznością, ale opcją oferowaną przez PLUS TOKEN do generowania pasywnych zysków.
Handel papierami wartościowymi jest najbezpieczniejszą formą handlu, ponieważ żadne straty nie są możliwe.

Obecnie miesięczne zyski w wysokości około 10% (około 0,33% dziennie) są wypłacane na depozytach w AI-Dog-Robot.

Wygrane są wypłacane codziennie do portfela Plus Token aktywnych użytkowników. Dzięki zintegrowanemu wymiennikowi portfela Plus Token można w każdej chwili zmienić na Ethereum (ETH).

Aby wziąć udział w arbitrażu, wymagany jest depozyt w wysokości co najmniej 500 USD w co najmniej jednej kryptowalutie. Maksymalna kwota depozytów w AI-Dog-Robot to 50 000 USD.
Depozyty w AI-Dog można w każdej chwili przenieść z powrotem do własnego portfela. W przypadku obciążenia zwrotnego w ciągu pierwszych 28 dni zostanie naliczona jednorazowa opłata w wysokości 5%. Począwszy od 29 dnia opłata wynosi 1%.
Jednak istniejący depozyt w AI-Dog-Robot można również zwiększyć w dowolnym momencie (np. Wykorzystanie efektu stopy procentowej poprzez "reinwestowanie" zysków).

Obsługa AI-Dog jest bardzo prosta:


instrukcje
  • Przelew depozytów do AI-Dog
  • Zwiększenie istniejących depozytów
  • Przeniesienie depozytów z powrotem do portfela

Przelew depozytów do AI-Dog

1.) Po zalogowaniu kliknij "Profile".

2.) Następnie zadzwoń do AI-Dog.

3.) Otwórz AI-Dog dla wybranej waluty (tutaj np. Ethereum / ETH). Aby to zrobić, przesuń przełącznik w prawo.

4.) Otworzy się okno wprowadzania kwoty.

5.) Wprowadź kwotę w wybranej walucie kryptograficznej (tutaj, na przykład 2,85 ETH).
 WAŻNE: Wejście z kropką dziesiętną, a NIE przecinkiem !! *
Wprowadź hasło do transakcji i kliknij "OK".

W tym przykładzie 2,85 ETH zostały przeniesione z portfela do AI-Dog-Robot. Z tej kwoty otrzymasz teraz nagrody, które będą codziennie dodawane do Twojego portfela Plus Token.
Uwaga: Kwota pierwszego przelewu musi być wyższa niż równowartość 500 USD.Zwiększenie istniejących depozytów

1.) Otwórz AI-Dog i kliknij wybraną walutę (tutaj na przykład BitCoin / BTC).

2.) Otworzy się okno wprowadzania zwiększonej kwoty.

3.) Tutaj: Istniejący depozyt w wysokości 0,0995 BTC powinien zostać zwiększony o 0,5 BTC. W AI-Dog-Robot jest wtedy 0,5995 BTC.
 WAŻNE: Wejście z kropką dziesiętną, a NIE przecinkiem !! *
Następnie kliknij "+" (plus).

4.) Otworzy się okno wprowadzania haseł transakcji.

5.) Wprowadź hasło transakcji i kliknij "OK".

W tym przykładzie istniejąca kaucja w wysokości 0,0995 BTC została zwiększona o 0,5 BTC. 0.5 BTC zostały przeniesione z Portfela do AI-Dog-Robot. Teraz otrzymasz wygraną od 0,5995 BTC, która będzie codziennie dodawana do Twojego portfela Plus Token.Przeniesienie depozytów z powrotem do portfela

Wybór kryptowaluty, która powinna zostać przeniesiona z AI-Dog z powrotem do portfela (tutaj na przykład BTC). Aby to zrobić, naciśnij przełącznik z powrotem w lewo.

W tym przykładzie istniejący depozyt BTC zostanie przeniesiony z AI-Dog z powrotem do portfela. Retransmisji można dokonać W KAŻDYM CZASIE.
Uwaga: Depozyty powinny pozostać na AI-Dog-Robot przez co najmniej 28 dni. Za przelew zwrotny w ciągu pierwszych 28 dni zostanie naliczona opłata w wysokości 5% - od 28 dnia zostanie naliczona opłata w wysokości 1% zwróconej kwoty.

*) Uwaga dla użytkowników z systemem operacyjnym IOS (smartfony Apple):
W zależności od ustawień telefonu na wyświetlanej klawiaturze może nie być miejsca dziesiętnego. W takim przypadku wpisz żądaną kwotę z kropką dziesiętną w np. plik tekstowy. Następnie skopiuj kwotę i wklej ją do pola wejściowego Plus Token-APP. Instrukcje pobierania
Referer-ID: 15782248200

PLUS TOKEN - arbitraż handlowy z AI-Dog-Robot STO (Security Token Offering) PlusToken - Handel arbitrażowy generuje zyski w wysokości od 7% do 18% miesięcznie. Obecnie około 0,3% jest dystrybuowane codziennie. Jest to równowartość miesięcznego zwrotu około 10% twoich depozytów. I bez żadnego ryzyka.


polski, Polish - Polska, Polska, Poland
włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański, - (STO) Security-Token-Offering
Ta strona internetowa z Referer-ID i innymi materiałami marketingowymi jest dostępna bezpłatnie, jeśli wcześniej zarejestrowałeś się tutaj w PlusToken.

Poproś o bezpłatną stronę internetową / materiały marketingowe

Możesz także skorzystać z tej strony, jeśli jesteś już zarejestrowany:
 Informacje dla już zarejestrowanych użytkowników 

NIEZALEŻNY PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 15782248200


IS-R Internetdienstleistungen
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Ignaz-Semmelweis-Str. 2
46397 Bocholt
Germany
Telefon: +4­9(0)15782248200
Fax: +4­9(0)2871222364
mail: [email protected]
Skype: marion.reinders2
Dziękuję!

Decydujący dla Twojego sukcesu jest silny zespół.
Otrzymasz tę stronę główną za darmo, a także dodatkowe strony docelowe i dodatkowe materiały marketingowe.


Wystarczy wpisać swój adres e-mail:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Handel arbitrażowy jest najbezpieczniejszą formą handlu, ponieważ nie są możliwe żadne straty. Handel opcją AI-Dog-Robot (Artificial Intelligence) to tylko oferta, z której możesz skorzystać. To nie jest koniecznością. - Możesz także użyć bezpiecznego zdecentralizowanego portfela PLUS TOKEN wyłącznie do przechowywania swojej kryptowaluty. : PLUS TOKEN - arbitraż handlowy z AI-Dog-Robot !


Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - STO - Security Token Offering