bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je nyní live! - PlusToken STO (Security Token Offering) - Chcete-li obchodovat s mobilními telefony pomocí kryptoobchodů, použijte mobilní aplikaci PlusToken STO-Exchange.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Uživatelé služby Peněženka APP se mohou přihlásit k Psto-Exchange (PsEx) pomocí svých přihlašovacích údajů.: Plus Token - PlusToken lze vyměnit prostřednictvím služby PsEx v nástroji Bitcoin (BTC) a v rámci služby Peněženka APP v prostředí Ethereum (ETH). Česká republika, Czech Republic
čeština, Czech - Czech Republic, - Security Token Offering (STO)
Domů - PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je nyní live!
PsEx - Plus Token STO Exchange

Dne 28. listopadu 2018 se v Singapuru uskutečnil zahajovací ceremoniál WBF STO Digital Currency Exchange. V rámci této akce byly podepsány dokumenty pro strategickou spolupráci mezi WBF a Psto-Exchange (PsEx).


Dne 24.12.2018 začala testovací operace PlusToken STO Exchange. Od 29. ledna 2019 se zde obchodují krypto měny a také PlusToken (PLUS).

Uživatelé portálu PlusToken Peněženky APP se mohou přihlásit přímo pomocí svého účtu a přihlašovacího hesla na adrese Psto-Exchange (PsEx).
Odkaz na webové stránky (verze pro stolní počítače):

https://www.pstoex.com

Pokud chcete obchodovat s krypto-měnami na cestách, navštivte tento web s mobilním telefonem. V dolní části stránky naleznete odkaz na stažení pro mobilní aplikaci PlusToken STO Exchange.

Přímý odkaz na Exchange PLUS/BTC (vlevo nahoře vyberte jazyk):
https://www.pstoex.com/trade?na=PLUS_BTC


Poznámky:

Uživatelé portálu PlusToken Wallet APP se nemusí registrovat s PsEx. Můžete se přihlásit přímo pomocí názvu účtu a přihlašovacího hesla na adrese Psto-Exchange (PsEx).

PlusToken (PLUS) již nelze zakoupit přímo v rámci služby Peněženka APP. Nákup PlusToken je možný pouze v PsEx. Výhry a bonusy budou i nadále vypláceny v PlusToken do peněženky PlusToken APP.

V současné době lze PlusToken převést na Bitcoin (BTC) prostřednictvím PsEx a na Ethereum (ETH) v rámci služby Peněženka APP.

Výplaty z Peněženky lze také převést přímo do účtu PsEx.pokyny ke stažení
Referer-ID: 1783026792

PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je nyní live! STO (Security Token Offering) PlusToken - Výplaty peněženky lze volitelně přenést přímo do účtu PsEx


čeština, Czech - česká republika, Česká republika, Czech Republic
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský, - (STO) Security-Token-Offering cestina - another wallet
cestina - bonus wallet
cestina - medical cannabis
cestina - cannabis participation

Vyžádejte si zdarma webové stránky týmu
Tyto webové stránky s vaším Referer-ID a dalšími marketingovými materiály jsou poskytovány bezplatně, pokud jste se zde již zaregistrovali v PlusToken.Tento web je službou IS-R
NEZÁVISLÝ PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 1783026792


 
Děkuji!

Rozhodující pro váš úspěch je silný tým.
Tato domovská stránka obdržíte zdarma, stejně jako další vstupní stránky a další marketingové materiály.


Stačí zadat svou e-mailovou adresu:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - WBF STO Digital Currency Exchange v Singapuru oficiálně nastavil plachtu na podporu vývoje blokovací technologie STO - PlusToken lze převést na Bitcoin (BTC) prostřednictvím služby PsEx a prostřednictvím služby Wallet APP v technologii Ethereum (ETH). : PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je nyní live! !


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Italian, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Česká republika, Czech Republic
čeština, Czech - Czech Republic, - STO - Security Token Offering

Copyright © 2021